KONST / Litografier / Färglitografi 13898057
nr 1389 8057
Hans-Erik Eriksson
(1921-1997), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 34/40. Motivet: 34x50, yttermått inklusive ram: 49x65cm
Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:57:42
30/3 01:18:58
200 kr
5/4 16:24:26
Hans-Erik Eriksson
Läs mer om Hans-Erik Eriksson